کسب و کار

9 روش ساده برای کسب درآمد بیشتر با ماندن در شغل فعلی خود

یکی از موثرترین روش های افزایش حقوق، دستیابی به شغل جدید است. آیا می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید؟ ما نمی خواهیم به شما در اینجا کتابی بفروشیم. البته که همه ما پول بیشتری می خواهیم. ما می دانیم که پول همه چیز نیست اما خوب یا بد، مطمئناً مهم است. پس چرا اجازه...

3 اسفند 1399

بغزیان: دولت بودجه ای نوشته که به گردن دولت بعدی می افتد ، کاری به دو سوم بودجه شرکت های دولتی ندارند

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: دولت بعدی در صورت عدم تحقق درآمدهای بودجه به درستی می تواند ادعا کند که دولت بودجه را بسیار خوش بینانه بسته بود و مجبور به تعدیل شدیم.

26 بهمن 1399

مبلغ و زمان واریز عیدی 99 کارگران و بازنشستگان را اعلام کنید!

به گفته معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کشور، عیدی بازنشستگان کشور طبق روال هر سال در بهمن ماه پرداخت می گردد. با وجود اینکه چیزی تا بهمن ماه نمانده، تا به امروز زمان دقیق و مبلغ پرداختی آن معین نشده است.

15 بهمن 1399

معادله دو مجهولی مهار تورم

مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به استفاده گسترده دولت از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران کسری بودجه سال 98 اعلام کرد: از مجموع 9 میلیارد دلار منابع ارزی استفاده شده این صندوق، نزدیک به 7 میلیارد دلار یعنی حدود 80 هزار میلیارد تومان از طریق افزایش پایه پولی...

20 دی 1399

رزم&zwnjحسینی: صنایع فولادی کشور با همت ذوب آهن اصفهان به وجود آمدند

وزیر صمت در سفر به اصفهان در بازدید از کارخانه ذوب آهن گفت: ذوب آهن اصفهان بانی تمام توفیقات صنعت فولاد کشور است.

18 دی 1399

زمزمه افزایش قیمت بنزین و گازوییل

بودجه سال 1400 با منابع عمومی حدود 840 هزار میلیارد تومان در حالی به مجلس تقدیم شد که چند تغییر عمده با سنوات گذشته داشت که البته نگرانی ها را افزایش داد. تغییر اول افزایش بیش از 5 برابری درآمد نفتی بود. حدود یک ماه پیش معاون سازمان برنامه و بودجه از فروش روزانه...

12 دی 1399

شرایط سفر بین شهری معین شد

از ابتدای هفته و با توجه به محدودیت اعمال شده، پیش از صدور بلیت برای مسافران ناوگان عمومی بین شهری، کد ملی آنها در سامانه متصل به سامانه بانک اطلاعاتی بیماران کرونایی وزارت بهداشت، استعلام شده و در صورت ابتلای فرد به کرونا، از صدور بلیت و سفر فرد کرونایی...

9 دی 1399

خانه هایِ ارزان این منطقه پایتخت خریدار ندارد

خبرنگاران : املاک منطقه 12 که در محدوده مرکزی و بافت قدیمی تهران قرار دارند کم مشتری هستند و آنالیز ها نشان می دهد در چند ماه گذشته این منطقه کم ترین میزان رشد قیمت را داشته است .

30 آذر 1399

بازار سیاه فروش کودک در نایروبی کنیا، قیمت: از 400 تا 6 هزار دلار آمریکا

یک گروه تحقیقاتی رسانه ای با نفوذ در باندهای قاچاق کودک در کنیا، از بازار سیاه فروش نوزادان و عوامل گسترده شدن این قاچاق در پایتخت این کشور می گوید.

28 آذر 1399

نجیمی: پول نفت ارتباط صنعت و دانشگاه را شکرآب کرد ، درجازدن صنعت با حمایت دولت

دولت باید سرمایه گذاریش را ببرد در محصولاتی که احتیاج به رانت و یاری ندارند. در جهان خود صنعت است که می آید دست به دامن فناور و دانشگاه می گردد.

19 آذر 1399

پوکی استخوان چیست؟

کاهش تراکم استخوانی بدن، پوکی استخوان (Osteoporosis) گفته میشود. افزایش سن، عدم تحرک کافی و تغذیه نامناسب از عوامل بروز پوکی استخوان است.

15 آذر 1399

برنامه توسعه فردی idp چیست و شامل چه مواردی می شود؟

توسعه فردی idp فرآیندی اجرایی است که از طریق شناسایی و تامین نیازهای آموزشی و پرورشی فرد، مشارکت او در موفقیت سازمان متبوعش را ارتقا می دهد.

9 آذر 1399

ترامپ فائوچی را مسخره کرد؛ او یک دموکرات است

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در جریان تجمعی بدون سند و مدرکی مدعی شد دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا یک دموکرات است و در ظاهر به تمسخر او پرداخت.

26 آبان 1399

خدیرا از فهرست بازیکنان یوونتوس در لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد

بانوی پیر در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از هافبک آلمانی خود استفاده نخواهد کرد.

20 آبان 1399

تعداد روستاهای متصل به شبکه گاز به 35 هزار روستا می رسد

معاون وزیر نفت در امور گاز گفت که تا سرانجام دولت دوازدهم، تعداد روستاهای متصل به شبکه گاز طبیعی به 35 هزار روستا می رسد.

17 آبان 1399

جزئیات شاخص و معاملات بورس در روز دوشنبه 17 شهریورماه 99

شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز کار خود را با کاهش عقب نشینی 16 هزار واحدی شروع کرد که نشان از کاهش یک درصدی میانگین قیمت سهام شرکت ها دارد. از طرف دیگر شاخص هم وزن امروز 34 صدم درصد کاهش را تجربه می نماید و این موضوع نشان می دهد شرکت های عظیم شرایط به مراتب...

11 آبان 1399

ارائه 20 طرح در قالب تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی مازندران

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: حدود 20 طرح برون دانشگاهی در حوزه کشاورزی به معاونت برنامه و بودجه مازندران در قالب تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی پیشنهاد داده ایم.

9 آبان 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 20 شهریور 99

مهم ترین ویژگی که موجب محبوبیت لپ تاپ ها نسبت به رایانه های شخصی شده، ابعاد کوچک و قابل حمل بودن آن ها است، این ویژگی در دنیای امروزی یک مزیت عظیم به شمار می آید و هر شخصی احتیاج دارد تا در هر مکانی به اطلاعات مورد احتیاج خود دسترسی داشته باشد، از این رو...

5 آبان 1399

رشد 3 درصدی ارزش سهام عدالت ، سهام یک میلیون تومانی چقدر می ارزد؟

به گزارش خبرنگاران، امروز با شروع معاملات بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت حدود 3 درصد رشد کرد و به 15 میلیون و 500 هزار تومان رسید، این رشد در حالی است که شاخص کل بازار نیز بیش از 1.5 درصد رشد کرد.

4 آبان 1399

ظریف: جنگ بد است؛ خلاص

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی با انتقاد از سیاست های دولت ترامپ نوشت که آمریکا معتقد است جنگ سرد خوب است چون به سود تجارت است، اما جنگ گرم نه.

4 آبان 1399
تعداد: (44)