پمپئو: کشورها باید از ایران فاصله بگیرند

به گزارش وبلاگ بالو، وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه ای که جمعه پنجم اردیبهشت ماه منتشر شده به تکرار ادعاها علیه ایران پرداخته و از کشورهای دنیا خواسته است از ایران فاصله بگیرند.

پمپئو: کشورها باید از ایران فاصله بگیرند

به گزارش وبلاگ بالو به نقل از فارس، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای بار دیگر به تکرار ادعاها علیه ایران پرداخته و از کشورها خواسته خودشان را از ایران دور کنند.

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای با سی بی ان نیوز درباره اینکه دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قصد انجام چه اقداماتی علیه ایران دارد گفت: کاری که می خواهیم انجام دهیم گرد هم آوردن کشورهای سراسر دنیا است.

وی در ادامه به بیانیه وزارت خارجه فرانسه برای مخالفت با اقدام ایران در قرار دادن ماهواره نظامی نور در مدار زمین اشاره کرد و گفت: فرانسوی ها پنجشنبه بیانیه ای صادر کردند. آنها هم می دانند کاری که ایران انجام داد تا چه اندازه خطرناک و بی ثبات کننده است.

وی در ادامه گفت: اطمینان داریم کشورهای بیشتری قادر به درک چیزهایی خواهند شد که رئیس جمهور ترامپ بعد از روی کار آمدن آنها را درک کرد.

وی اضافه کرد: آنها درک خواهند کرد که توافق هسته ای ایران یک توافق دیوانه وار بود و لازم است همه ما از آن فاصله بگیریم. لازم است دنیا خودش را از ایران جدا کند. جامعه ملل باید گرد هم بیاید و رژیم ایران را متقاعد کند فعالیت هایی را که باعث شده آنها این همه سال بزرگترین حامی تروریسم لقب بگیرند متوقف کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پمپئو: کشورها باید از ایران فاصله بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پمپئو: کشورها باید از ایران فاصله بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید