پلیس با هزاران معترض ضد ترامپ مقابل کاخ سفید درگیر شد

به گزارش وبلاگ بالو، پلیس آمریکا با معترضان حامی جنبش سیاه پوستان مقابل کاخ سفید درگیر شد. هزاران معترض ضد ترامپ گفته اند که اگر او دوباره انتخاب شود، به نشانه اعتراض، هفته ها همان جا می مانند.

پلیس با هزاران معترض ضد ترامپ مقابل کاخ سفید درگیر شد

به نقل از پایگاه دیلی میل، پلیس واشنگتن دی .سی شامگاه سه شنبه مقابل کاخ سفید به صف شد تا برای سرکوب اعتراضات احتمالی با انتشار نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری آماده باشد.

از چند ساعت مانده به بسته شدن شعب اخذ رای در ایالات متحده، هزاران معترض از جان سیاه پوستان مهم است مقابل کاخ سفید تجمع کردند. ده ها معترض بازداشت شده اند. معترضان ضد ترامپ و حامیان او هم مقابل کاخ سفید درگیر شدند.

زد و خورد میان نیروهای امنیتی و معترضان فعلا به بازداشت یک تن منجر شده است. جنبش تعطیلی دی.سی و جان سیاه پوستان مهم است در نظر داشتند تا تجمع هشت ساعتی برگزار کنند اما تازه ترین گزارش ها حاکی از آن است که آنها ماه ها برنامه ریزی کرده اند تا موج جدیدی از اعتراضات را از روز انتخابات (سوم نوامبر) به راه بیندازند.

براساس این گزارش ها، معترضان تهدید کرده اند که چنانچه دونالد ترامپ دوباره در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود، به اعتراضات خودشان ادامه خواهند داد. نیروهای گارد ملی آمریکا در 16 ایالت مستقر شده اند و پلیس نیویورک و لس آنجلس برای برخورد با ناآرامی احتمالی به حالت آماده باش درآمده اند.

، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پلیس با هزاران معترض ضد ترامپ مقابل کاخ سفید درگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس با هزاران معترض ضد ترامپ مقابل کاخ سفید درگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید