هواشناسی ایران 99، 6، 26، پیش بینی 8 روز بارانی برای بعضی استان ها، هوای شمال سرد می گردد

به گزارش وبلاگ بالو، سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواخر هفته آینده در بعضی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل اطلاع داد.

هواشناسی ایران 99، 6، 26، پیش بینی 8 روز بارانی برای بعضی استان ها، هوای شمال سرد می گردد

به گزارش وبلاگ بالو به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی واینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در بعضی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان غرب مازندران بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می گردد.

همچنین در شمال زنجان، شمال کردستان، ارتفاعات البرز در شمال استان های قزوین، البرز و تهران، ارتفاعات شمال شرق خوزستان در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است. در همین مدت شدت بارش ها مربوط به استان گیلان است و دریای خزر نیز مواج خواهد بود.

روز آدینه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، شمال اردبیل،گیلان، مازندران افزایش ابر، رعدوبرق، بارش باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از روز یکشنبه هفته آینده بانفوذ جریانات شمالی به شمال کشور از یکشنبه تا اواخر هفته آینده بارش باران، گاهی رعدوبرق، کاهش محسوس دما، وزش باد شدید موقتی، مواج شدن دریای خزر برای استان های واقع در این سواحل و اردبیل پیش بینی می گردد.

همچنین از امروز تا انتها هفته در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شرق هرمزگان وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "هواشناسی ایران 99، 6، 26، پیش بینی 8 روز بارانی برای بعضی استان ها، هوای شمال سرد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی ایران 99، 6، 26، پیش بینی 8 روز بارانی برای بعضی استان ها، هوای شمال سرد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید