ثبت نام 5 نفر در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، میراسماعیلی انصراف داد؟

به گزارش وبلاگ بالو، مهلت ثبت نام در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با نام نویسی 5 نفر به خاتمه رسید.

ثبت نام 5 نفر در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، میراسماعیلی انصراف داد؟

به گزارش وبلاگ بالو و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، انتخابات ریاست و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک راس ساعت 10 صبح روز سه شنبه 7 مرداد ماه جاری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتماعی در سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک در حالی برگزار خواهد شد که تا انتها وقت قانونی و اداری امروز، 5 عضو کمیسیون کاندیداتوری خود را برای حضور در این انتخابات اعلام کردند.

هادی ساعی، زهرا نعمتی و سعید حسنی پور برای کسب کرسی ریاست کمیسیون و مجتبی عابدینی و افشین نوروزی هم برای کسب پست نایب رئیسی اعلام آمادگی نموده و کاندیداتوری خود را رسما اعلام کردند.

با برگزاری اولین دوره انتخابات کمیسیون در سال 96 برای مدتی حمید سوریان و در ادامه آرش میراسماعیلی ریاست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک را بر عهده داشتند.

به گزارش وبلاگ بالو، کمیته ملی المپیک در حالی این خبر را منتشر کرد که ساعتی قبل با پیگیری خبرنگار ورزشی وبلاگ بالو، معین شد که آرش میر اسماعیلی نیز برای ریاست کمیسیون ثبت نام نموده است. با این وجود، کمیته ملی المپیک نام رئیس کنونی فدراسیون جودو را در بین نامزدهای ریاست اعلام نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ثبت نام 5 نفر در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، میراسماعیلی انصراف داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 5 نفر در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، میراسماعیلی انصراف داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید